WPKOMPLETNĚ.cz
Mám zájem

O mně

Jmenuji se Jakub Knytl a jsem Full Stack Designer (se zaměřením na WordPress) z Prahy.

Tvorba webových stránek mě zajímala již od doby, kdy jsem se dostal k internetovému připojení. Byly to doby, kdy se používal Microsoft FrontPage, PSPad a tlačítka byla tvořena GIFy.

Od svých 18 let podnikám a vytvořil na stovku projektů (težko bych si vzpomněl na všechny), na kterých jsem nasbíral zkušenosti nejen v oblasti webového vývoje, ale i souvisejících oborech (SEO, affiliate marketing, copywriting, grafika apod.).

Posledních několik let pracuji v 99 % případů s redakčním systémem WordPress, na kterém jsem vytvořil pomocí něj nejen specifické landing page, microsites, ale i rozsáhlé magazíny (vedl jsem magazín o hubnutí či operačním systému Windows).

Nasbírané zkušenosti dnes využívám k tomu, abych pomáhal klientům s tvorbou a péčí o jejich webové prezentace.

Vzdělání

Nejen tvorba webových stránek, ale počítače a technologie obecně jsou to, co mě baví. Vystudoval jsem proto i bakalářské studium na PEF ČZU v oboru Informatika.

Vzdělávám se však neustále, neboť sleduji aktuální trendy, učím se pracovat s novými nástroji i technologiemi, které mohu aplikovat v praxi. Absolvuji také vybrané kurzy. Více na LinkedIn profilu.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram